Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

sobota, 26 kwietnia 2014

Trudne początki... Hard start

Witam Wszystkich 
Zbierałam się za pisanie bloga od bardzo długiego czasu i właściwie nie wiem czemu nie zaczęłam wcześniej :> 
Skąd nazwa bloga … Candy- jako cukierek lub słodycz - to coś co kocham, nie tylko w sensie jedzenia ale również innych dziedzinach życia ;)  Mona – oczywiście od imienia Monika

Hello everybody. 
I wanted to make my own blog a long time ago, actually don't know why I didn't do this before.
Why the blog name... Candy- as candy and sweet - i love everything what is sweet in all categories of life. Mona its of course from my name Monika.

Jako że jestem osobą bardzo wszechstronną mój blog nie będzie miał konkretnego tematu przewodniego.
Chcę zamieszczać na nim między innymi:
Recenzje kosmetyków i różnorodnych zabiegów, poradniki, wpisy modowe, kulinaria, handmade oraz wszystko co mi przyjdzie do głowy.
Zobaczymy jak to się potoczy i czego będzie najwięcej. Znając życie, oraz moje zainteresowania pewnie kosmetyków :) ale kto wie...  

Mam nadzieję że blog się rozwinie,  zachęci mnie samą do jeszcze większej walki m.in. o zdrową cerę i piękne długie włosy które są moim marzeniem, jak również stanie się dla Was inspiracją i być może za jakiś czas skarbnicą wiedzy.  

Because I am versatile person so my blog will not have any specific theme.
I want to post on it among other things: 
Reviews of cosmetics and a variety of treatments, guides, fashion posts, cooking, handmade and everything that I can think of.
We'll see how it will go and what will be the most. If i know life and my interests probably cosmetics :) but who knows ...

I hope the blog will develop, motivate me alone for greater battle among others a healthy skin and beautiful long hair that is my dream, as well as become inspiration for you and perhaps for some time repository of knowledge.


I want to apologize in advance for any errors on my blog in english translate. 
I try to write in such a way that everyone can understand and hope it will not be a problem .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...