Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

czwartek, 5 czerwca 2014

Wibo - Candy Shop - sand effect- piaskowy

Podczas ostatnich promocji kupiłam kilka lakierów do paznokci i dziś właśnie przedstawiam jeden z nich.
Jako pierwszy - Wibo Candy Shop – efekt piasku ( piaskowy)
Czytałam na temat tych lakierów wiele pozytywnych opinii na forach więc postanowiłam sama sprawdzić co to za cudo. 

During the last promotion  I bought some of nail polishes and today I present one of them.
As first- Wibo Candy Shop - the effect of sand
I've read about this paints lot of positive feedback on the forums so I decided to personally check is it really such a miracle.
I took the last of the shelves No.3 and here it is 

Wzięłam ostatni z półki nr.3 i oto on

Kolorek to ładny, mocny róż 

To co uważam za plus:
- Wystarczy jedna warstwa gdyż lakier ładnie kryje i wtedy bardzo szybko wysycha. Szybciutko możemy się cieszyć dość fajnie pomalowanymi paznokciami.

-Efekt piasku jest mocno widoczny

- Cena Regularna 6.99zł. Jest tani a ja dodatkowo nabyłam ten lakier z rabatem - 49%  za 3,56 zł

Benefits :
The color is a nice, strong pink 
This is what I consider a plus:
- Just one layer of paint nice cover and then quickly dries. In quick time we can enjoy pretty good painted nails.
-Efekt Sand is highly visible
- Regular Price 6.99zł. It is inexpensive and I also I bought this nail polish with a discount - 49% for 3.56
  its as 1 $ price with discount.

Minusy:
- Gdy próbowałam nałożyć 2 warstwę musiałam dać dość dużo lakieru gdyż nierówno się rozprowadzał na  chropowatej strukturze. Grubsza warstwa dość długo zasychała więc zdążyłam się do czegoś dotknąć jednym z paznokci i uszkodzić lakier.

- Niestety produkt okazał się być dość nietrwały i u mnie szybko wyciera się z końców paznokci. W związku z powyższym musiałam po około 2-3 dniach zmywać i malować paznokcie na nowo bo wyglądało to nieestetycznie.

-  Paznokcie mają  nierówną fakturę – tak jak obiecuje producent struktura piasku. Właściwie z założenia jest to plus jednak ma to też swoje wady bo pomalowane paznokcie lubią się brudzić (przynajmniej u mnie). Ciężko było mi domyć fluid którym nieopatrznie wybrudziłam sobie paznokieć, gdyż wszedł on pomiędzy te wypukłe kropeczki.

Defects:
- When I tried to apply second layer I had to give pretty much polish couse its uncomfortable to paint on the rough structure. The thicker layer dry long so it's time to get something to touch and damage effect.

- Unfortunately, the product has proven to be quite fragile and at me quickly wiped off the ends of the nails.
I need to clean and re-paint nails after about 2-3 days becouse it didn't look good.
 - Nails are uneven texture - as promised manufacturer of sand structure. In fact, it should be a plus but it also has its drawbacks because painted nails like to get dirty (at least for me). It was hard for me to clear make-up foundation hen I soiled my nails on it because they got into these roughness.

Podsumowując:
Po tym eksperymencie dochodzę do wniosku że jednak wolę gładkie, błyszczące paznokcie niż strukturalne. Nie zamierzam kupować kolejnych kolorów, choć ten lakier nie jest też na tyle zły żeby wylądować w koszu.

Moim zdaniem jest to lakier dla osób które lubią tego typu efekty jak piasek i matowe wykończenie oraz którym nie przeszkadza potrzeba częstego odświeżania paznokci.

Summation:
After this experiment, I come to the conclusion that I prefer smooth, shiny nails than structural. I'm not going to buy another color, however this polish is also not bad enough to throw it in the trash. 

In my opinion this is for people who like this kind of effects like sand and matte finish, and who don't mind to often refresh nails.

Na dziś to tyle.

A wy jakie macie zdanie o lakierach strukturalnych ? Lubicie je ? 

4 komentarze:

 1. Piaski są o tyle fajne, że jak się gdzieś urąbie kawałek to można spokojnie domalować i nikt nie zauważy :) podoba mi się kolor, poszukam go teraz na promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj przyznaję Ci rację. Wszystko można łatwo domalować i zamalować :)

   Usuń
 2. Kocham piaski, mam prawie wszystkie jakie wypuściło wibo i lovely i avon i sporo innych firm :D praktycznie nie wyobrażam sobie bez nich życia :D a ten róż jest cudowny <3 mnie zupełnie nie przeszkadza chropowatość, uwielbiam to <3 (i jak patrzę na Twoje paznokcie, to myślę że wzory z płytki bp z diamentami mogą być za małe^^)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są zwolennicy tego typu lakierów. Ja osobiście wolę gładkie ale w sumie taki efekt od czasu do czasu tez jest ciekawy.
   Też tak właśnie myślę, mam jedną płytkę bp z wzorami vintage i są za małe niestety

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...