Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

czwartek, 26 czerwca 2014

♥ MARION profesjonalna mikrodermabrazja - saszetki ♥

Dzisiejszy post dotyczy peelingu 3w1 który kupiłam w jednej z osiedlowych drogerii.
Koszt saszetki to około 2,50zł
Mogłoby się wydawać że koszt jest dość duży jak na produkt w saszetce jednak ja uważam że wcale tak nie jest a za chwilę wyjaśnię dlaczego :)

Today review of the scrub 3in1 , I bought it in nearby store.
It cost 2,50zl - around 0,7 $
You can think cost is quite big for a product in a sachet, however, I think that is not and I will explain why in a moment :)


Saszetka ta zawiera 3 części :
peeling
serum
maskę
W takiej właśnie kolejności producent zaleca stosowanie poszczególnych części.

This pod contains 3 parts:
peeling,  ♥ serum,  ♥ mask
In that order, the manufacturer recommends the use each individual parts.


Peeling jest moim zdaniem bardzo fajnym i mocnym "zdzierakiem". Drobinki w nim zawarte są dość ostre i ładnie usuwają wszelkie suche skórki i martwy naskórek. Drobinki peelingujące nie znikają tak jak w niektórych peelingach, co moim zdaniem jest dużym plusem.

Należy jednak uważać jeśli ma się problemy trądzikowe gdyż taki mocny peeling może podrażnić skórę i spowodować jeszcze większy wysyp krostek. Ta wskazówka nie dotyczy tylko tego konkretnego produktu ale wszystkich peelingów. Po prostu osoby z problemami powinny stosować pilingi enzymatyczne a nie z drobinkami.

Peeling is in my opinion a very nice and strong "scraper". Particles inside are quite sharp and nicely remove any dry and dead skin. Scrub particles do not disappear like from some different peelings. I think is a big plus.
Be careful if you have acne problems as such strong peeling may irritate the skin and cause it can result in more more pimples. This tip is not just about this product but all the scrubs. Just people with problems should use enzymatic peelings not scrubs with particles.

Serum ma delikatną żelową konsystencję i bardzo szybko się wchłania.
Maska - nie jest to typowa maska (taka jaką się zostawia na twarzy i po pewnym czasie zmywa). Jest to właściwie krem który należy wsmarować i pozostawić do wyschnięcia :)

Całość ma lekko słodki choć dość specyficzny zapach, jednak nie jest on intensywny i według mnie po wyschnięciu zupełnie niewyczuwalny.  

Serum gel texture is delicate and very quickly absorbed. 
Mask - this is not a typical mask which You leave on the face and eventually wash. This is actually a cream that should be masaaged into face and allow to dry :) 
This product has a specific sweet smell, but it's not intense and I think when dry completely undetectable.

Choć produkt jest w saszetce wg mnie wystarcza spokojnie na 3 użycia.
Wiem że niektóre dziewczyny uważają ze produkt po otwarciu nie nadaję się do ponownego użycia, jednak ja uważam inaczej.
Mój sposób jak zachować świeżość produktu po otwarciu :
Każdą część saszetki rozrywam bardzo delikatnie, na tyle żeby dało się wycisnąć produkt a po użyciu zawijam oberwany rożek i zapinam klipsem (takim którego używa się przy przechowywaniu żywności). Trzeba to jednak powtórzyć 3 razy gdyż każda część otwiera się w innym miejscu.
Metoda nr 2 . każdą naderwaną część zaklejam taśmą izolacyjną. Ma ona bardzo mocny klej i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby tak zabezpieczony peeling w jakikolwiek sposób zasechł a że zazwyczaj robię go 2 razy w tygodniu to dość szybko zużywam zawartość.

Jak najbardziej polecam Wam ten produkt :) 
I really recommend this product :)

Z serii Marion wypróbowałam również peeling 2w1 .
Cena jest taka sama a według mojego odczucia produkt gorszy.
From this series I try also peeling 2in1. 
Price is the same but in my opinion product worse.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...