Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

sobota, 21 lutego 2015

♥ LAURA GELLER - baked body frosting sugar glow - rozświetlacz♥

Hej dziewczyny ♥

Dziś przed Wami jeden z moich ulubieńców.
Rozświetlacz od Laury Geller

Today I present for You one of my favorites. 
Highlighter from Laura GellerRozświetlacze dostępne są w 5 odcieniach - ja posiadam Sugar Glow (pierwszy od lewej). You can choose one of 5 colors - i have Sugar Glow (first from left)


Niestety w Polsce bardzo ciężko dostać produkty tej marki a szkoda bo bardzo je lubię.
Dostępne są na oficjalnej stronie za cenę 45 $ czyli około 170 zł
Klik
Kiedyś widziałam też nieco taniej na Ebay'u.
Wiem... cena wysoka ale produkt jest bardzo wydajny i dość duży.
 Unfortunately, in Poland is very difficult to get products of this brand is a shame because I really like them. Are available on the official website for the price of  45$
I know ...  price is high but its also efficient and quite large.

Rozświetlacz ma wagę 0.85oz czyli 24 gramy, przy czym większość moich produktów tego typu ma 6 lub 9g. 
Opakowanie ma średnicę 10 cm więc jest spore.
Weight its 0.85oz - 24 g. Lot of my products this type is only 6 or 9 g. Box is 10cm diameter

Ja dostałam ten produkt od zaprzyjaźnionej osoby która sprowadzała do Polski różne kosmetyki na sprzedaż. Zazwyczaj stawiam na tańsze produkty i często szukam odpowiedników tych drogich bo nie lubię przepłacać.
Sama ze względu na cenę pewnie nie zdecydowałabym się na zakup tylko po to aby przetestować, jednak teraz gdybym miała okazję kupić w cenie do 150 zł to prawdopodobnie bym się zdecydowała.
Produkt bardzo przyjemnie się nakłada, jest mięciutki i wystarczy przejechać 2 razy pędzlem nad kością policzkową aby zobaczyć naprawdę ładne rozświetlenie.  Tworzy on piękną odbijającą światło taflę o złotym odcieniu.
Każda kobieta lubi czuć się piękna  a ja po nałożeniu tego rozświetlacza czuję że mój makijaż jest świetnie wykończony i dzięki temu mam też lepsze samopoczucie. Mało produktów sprawia że tak się czuję.
Może się wydawać że odczuwam to gdyż wiem że mam na sobie coś ekskluzywnego, drogiego na co nie każdy może sobie pozwolić. Jednak to nie to, bo na początku gdy go dostałam nie miałam pojęcia ile kosztuje a moje odczucia były takie same.
Po prostu Laura Geller cieszy moje oczy. Samo opakowanie ze złotym połyskiem przykuwa uwagę, do tego ten niesamowity wypiekany produkt w środku I♥It

I got this from a friendly person. Usually I look for cheaper products because I don't like to overpay.Alone because of the price probably wouldn't decide to buy just to test it, but now if I have the opportunity to buy at low price I probably decide to buy it again.The product is very pleasant to apply its soft so just need cross brush 2 times over the cheekbone to see a really nice illumination. It creates a beautiful reflective surface of a golden hue.Every woman likes to feel beautiful and after use this highlighter I feel that my makeup is very well done and thanks to this I have a better comfort.
It may seem that I feel it because I know that I'm wearing something exclusive, expensive for what not everyone can afford. However, this is not it, because at the beginning when I got it I had no idea how much it costs, and my feelings were the same.Laura Geller just enjoying my eyes. The packaging itself with a golden sheen draws attention to this amazing baked product inside  I♥It


Mam go już około rok a wciąż jest go bardzo dużo. Co prawda nie używam codziennie ale zawsze kiedy gdzieś wychodzę, więc moim zdaniem jest wydajny. 
Do tej pory nie znalazłam równie dobrego odpowiednika.
I've had it for about a year now and it is still a lot inside. I don't use it every day but every time I go somewhere, so in my opinion it is very efficient. So far I have not found an equally good match.

Jeśli możecie sobie na niego pozwolić to myślę że warto :) 
If you can afford it then I think it's worth :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...