Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

środa, 4 marca 2015

♥ Mydło Cedrowe do ciała i włosów Babuszki Agafii ♥

Hejka :*

Dziś dla Was recenzja produktu o którym wspomniałam już w poprzednim poście na temat Rosyjskich kosmetyków.  Link do postu

Przed Wami mydełko cedrowe Babuszki Agafii w pełnej okazałości 


Hi. 
Today for you review a product I wrote in the previous post about the Russian cosmetics
Its Cedarwood Soap for Body and hair from Grandma Agafia

Cena: 16zł  za 300ml w „Lawendowej Szafie”

Jak widzicie opakowanie ma dość fajną szatę graficzną . Może nie każdemu przypadnie do gustu bo wydaje się babcina ale ja osobiście bardzo polubiłam wygląd tej serii kosmetyków od Pervoe Roshenie.

W środku znajdziemy ciemno bursztynowy produkt o dość
gęstej żelowatej, ciągnącej się konsystencji Przypomina mi wyglądem karmelizujący się cukier, tyle że nie parzy w ręce :D  
Tak.. w mojej inteligencji jakiś czas temu sprawdzałam też palcami jak ciągnie się karmel ale nie polecam tego testować na własnej skórze ^^  

Price :16zł for 300ml  in online store "Lawendowa Szafa"
Package have a grandma's style but i like this look series of cosmetics from Pervoe Roshenie.

Inside there is a dark amber color product.
It is thick and gelatinous, stretching consistency like
caramelized sugar, but it does not burn the hands: D
Yes ..
in my intelligence, some time ago I checked my fingers as it stretches caramel but I would not recommend this test for yourself ^^
 Zapach : 
Jak dla mnie pachnie lasem, drzewami, taki naturalny. Zapach nie jest mocny i duszący choć wyczuwalny podczas mycia, jednak po wyschnięciu znika.


Smell:
As for me smell like forest, the trees, the natural. The smell is not strong
but perceptible, disappears after drying

Jak stosować:
 

Tutaj drobna porada ode mnie na początek:
Najlepiej jest wydobywać go z pudełeczka suchymi palcami bo jeśli spróbujecie zrobić to mokrą ręką to będzie bardzo ciężko chwycić małą ilość produktu – a nie trzeba go wcale dużo żeby umyć twarz.

Sposób numer 1:

Ja zazwyczaj biorę trochę mydełka i robię sobie nim 3 „ paćki ” na twarzy oraz 3 na dekolcie.

Później bardzo lekko zwilżam palce i zaczynam zataczać kółeczka. Przy małej ilości wody produkt zaczyna nam się fajnie pienić i bardzo ładnie wymywa resztki makijażu . Ja zazwyczaj zmywam tylko oczy płynem do demakijażu a całą resztę usuwam właśnie za pomocą tego mydełka.

Kolejna rada:
Na początek wystarczy że zwilżycie tylko 3 palce, myślę że będzie to dobra ilość wody , później same wyczujecie ile jej potrzeba. Jeśli będziecie mieć zbyt mocno mokre ręce to produkt wam się praktycznie od razu zmyje z twarzy i będziecie miały wrażenie że szybko go zużywacie a wystarczy naprawdę niewielka ilość.


Dobry Sposób numer 2

Odrobinę kosmetyku wydobyć ze słoiczka suchą ręką jak poprzednio

Delikatnie zwilżyć wodą i rozsmarować kosmetyk w dłoniach aż zacznie się ładnie pienić.
Dalej już myjemy co trzeba ;)


Producent zaleca stosowanie w ten sposób:
„nanosimy mydło na wilgotne ciało i włosy. Masujemy do spienienia. Zmywamy ciepłą wodą”

Według mnie ta metoda się średnio sprawdza bo mydło zwyczajnie zjeżdża z mokrego ciała i w ten sposób większość może wylądować na podłodze zamiast tam gdzie potrzeba ;p


How to use:
Here small tip from me to start with:
It is best to extract it from the boxes with dry fingers because if you try to do it with a wet hand, it will be very hard to grab a small amount of the product.


Way to number 1:I usually take a little soap and do it yourself 3 "floats" on the face and 3 at the neckline.Then very lightly moistening fingers and begin to stagger wheels. With a small amount of water, the product starts to cool us very nicely foam and washes the remains of makeup.  
I usually just wash the eye make-up by remover and the rest I remove just using this soap. A good method number 2A little cosmetic extract from the jar with a dry hand as beforeLightly moisten with water and smeared cosmetics in hands until it begins to foam nicely.Next just use where You want.

The manufacturer recommends the use of in this way:"We put soap on wet body and hair. Massage to foam. Washed in hot water "I think its wrong method because the average soap simply rolls off the wet body and so most can land on the floor instead of where it is needed; p

Jak często stosuję:
Ja mydełka używam codziennie wieczorem przed snem oraz czasem rano, choć nie zawsze.
Po umyciu nim twarzy czuję że cera jest naprawdę dobrze oczyszczona, wydaje się wręcz „tępa” w dotyku i ściągnięta.
 

Aby wyeliminować uczucie ściągnięcia używam nawilżającego kremu na noc i jak dla mnie jest to idealne połączenie.

How often do
I use:
I use soap every evening before going to bed and in the morning sometimes, but not always.
After washing the face, I feel that the skin is really well cleaned, it seems even
blunt in touch.

To eliminate tightness I use a moisturizing cream for the night, and as for me, it's the perfect combination.

 
Efekty :

Po około 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania zauważyłam że na mojej twarzy pojawia się mniej wyprysków.

Mimo że nie jestem już nastolatką to wciąż lubią mi czasem wyskoczyć a dzięki temu mydełku już się prawie nie pojawiają.

Jak wspomniałam w poprzednim poście po odstawieniu mydełka znów zauważyłam że pojawia się ich więcej, dlatego w tej chwili staram się stosować codziennie bez żadnych przerw czy wymówek. 


Effects:
After about 2 weeks of application, I noticed on my face appear less breakouts.
Even though I am no longer a teenager but still sometimes
imperfections
show on my face. After use this soap are almost not there.
As I mentioned in a previous post after discontinuation of soap again I noticed that there is more of them, because at the moment I'm trying to use every day without any interruptions or excuses


 Wydajność :
Mydełko stosuję od grudnia i do tej pory zużycie jest naprawdę małe . Może 1/4 opakowania zużyta. Przy takim zużyciu jedno opakowanie wystarczy mi średnio na 12 miesięcy - CAŁY ROK !!

Kosmetyk na cały rok za 16 zł to dosłownie śmiech na Sali. Aż żal nie mieć.
 
Moja kuzynka od której po raz pierwszy dostałam ten kosmetyk używa go również do mycia głowy . Ja nie stosowałam tego sposobu więc nie swojej opinii na ten temat nie dodam.

Z opinii kuzynki wiem jednak że również w tym wypadku mydełko świetnie się sprawdza.

Patrząc jednak na skład mydełka, jego działanie powinno być świetne dla włosów i nie powinno wysuszać.

 
Performance:I use soap since December and so far, the wear is really small. Maybe 1/4 pack worn. With such wear one pack is enough for me an average of 12 months - ALL YEAR !!
 
My cousin uses it also to wash the head. I have not been using this method so cant give my opinion on this.According to the opinion, however, I know that his cousin is also in this case the soap works great.
 


Poniżej od producenta co zawiera mydełko: 

Mydło cedrowe, zawiera ekstrakty roślinne i oleje o właściwościach pozwalających zachować młodość ciała oraz siłę i blask włosów. 
Olej syberyjskiego cedru - jest źródłem witamin i mikroelementów, aktywnie regeneruje uszkodzoną strukturę włosów, chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. 
Bażyna bajkalska - zawiera flawonoidy, które sprzyjają odżywieniu skóry głowy i wzmocnieniu cebulek włosowych. 
Żywica sosnowa - dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych, wzmacnia ochronne właściwości skóry. Jagody czerwonego jałowca - bogate w kwasy organiczne, odżywiają i nawilżają.
Organiczny olej arniki - zawiera garbnik i witaminę C, zapobiega pojawieniu się łupieżu i wypadaniu włosów. Mydlnica lekarska - jest naturalnym środkiem myjącym. 


From the manufacturer:
Cedar soap contains plant extracts and oils with properties that allow the body to retain youth and strength and shine of hair.
Siberian
cedar oil - is a source of vitamins and trace elements actively regenerates damaged hair structure, protects against the harmful effects of UV radiation. 

Crowberry Baikal - contains flavonoids that are conducive to nourishing the scalp and strengthen the hair follicles. 
Pine resin - with a high content of essential oils, strengthens the protective properties of the skin. Juniper berries red - rich in organic acids, nourish and moisturize.
Organic arnica oil - contains tannin and vitamin C, prevents the appearance of dandruff and hair loss. Soapwort - is a natural cleanser.

 


Jak widzicie mydełko powinno być świetne na włosy. Ja z pewnością za jakiś czas spróbuję jednak na razie testuję inny szampon i nie chce mieszać żeby móc ocenić efekty :)


As you can see soap should be great for hair. I'm sure I try it some time but for now I'll test a different shampoo and don't want to be able to evaluate the mixed effects :)
 
Próbowałyście go już ?

4 komentarze:

 1. Zamówiłam sobie niedawno to mydło, ale jeszcze czeka na mnie w paczkomacie :) Mam nadzieję, że jutro uda mi się odebrać moje zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę w końcu wypróbować coś z tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybór produktów jest ogromny więc myślę że na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

   Usuń
 3. lubię je, ma bardzo przyjemny zapach :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...