Zapraszam na mój kanał YouTube

Zauważyliście spadek aktywności na blogu ? Pewnie tak ;).
To dlatego, że tematy z bloga w większości zostały przeniesione na mój kanał YouTube. Na blogu nadal pojawiają się OpenBoxy, ale tutoriale i tematykę paznokciową znajdziecie już tylko na YT. Zachęcam więc do odwiedzenia i zadawania nowych pytań zamiast na blogu to na kanale - YouTube Candymona

sobota, 9 maja 2015

Uzupełnienie do aktualnie trwającego Konkursu na blogu

Hej Kobietki 

Ważne ogłoszenie dla osób biorących udział w moim Rozdaniu !!


Słuchajcie... ostatnio zrobiło się głośno na temat tego że każde rozdanie ma zawierać jakieś pytanie konkursowe ponieważ inaczej może zostać podciągnięte pod loterię.

Możecie przeczytać o tym również na innych blogach np. TU 

Do przeczytania jeszcze artykuły na ten temat TU

Dla mnie cały ten szum jest trochę nie jasny. Patrzcie same:

12) „Użytkownik X organizuje na blogu konkurs. Wśród prawidłowych odpowiedzi losuje zwycięzcę. Czy taka sytuacja podlega pod loterię?”.  
Ogólne przepisy o działalności gospodarczej nie określają definicji konkursu. Jednakże wskazać należy, że w powszechnym rozumieniu konkurs definiowany jest jako publiczne przyrzeczenie nagrody za wykonanie oznaczonej czynności w określonym terminie. Zasady przeprowadzenia takiego przedsięwzięcia określają przepisy (od art. 919 do art. 921) ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

Według mnie skoro warunkiem wzięcia udziału w rozdaniu jest obowiązkowo "zostać obserwatorem bloga" w czasie od - do, to już oznacza że jest to konkurs a nie loteria (zobaczcie podkreślone).


Mimo to dla świętego spokoju również dodaję pytanie konkursowe i bardzo proszę aby Wszystkie osoby biorące już udział w konkursie dopisały odpowiedź bo niestety inaczej nie wezmę losów pod uwagę.  


Usuwam też komentarze z punktacją jednak nie martwcie się nadal im więcej podpunktów wykonanych tym większa szansa na nagrodę.

pytanie konkursowe : Gdybyś mogła stworzyć własną markę kosmetyków - jak byś ją nazwała .


odpowiedź proszę dodać pod swoim zgłoszeniem w komentarzu albo usuńcie swój komentarz i dodajcie od nowa uzupełniony :)
link do rozdania 


Bardzo przepraszam Wszystkich za utrudnienia jednak liczę na zrozumienie . Sytuacja jest co najmniej dziwna i nieprzyjemna nie tylko dla mnie ale dla wszystkich blogerek które chcą w jakiś sposób podziękować swoim czytelnikom i organizują tego typu konkurs (rozdanie).
Mi samej jest przykro ponieważ to pierwszy konkurs przeze mnie organizowany a już jakieś utrudnienia.. no ale jakoś przez to przejdę. Muszę się nauczyć używać formularzy i myślę że kolejne konkursy już będą w ich formie.

ps. Po zakończeniu rozdania usunę ten post bo po co zaśmiecać bloga tego typu wpisami

4 komentarze:

 1. tez o tym czytałam bezsensu to jest no ale cóż;)POLSKA

  OdpowiedzUsuń
 2. Też o tym czytałam, wydaje mi się że to blogów nie dotyczy, ale skoro prawo jest niejasne to lepiej sie zabezpieczyć :) Uzupełniłam wpis :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się wydaje że nie dotyczy no ale lepiej dopisać jedno pytanie i mieć spokojną głowę niż później się martwić że coś mogło być nie tak .

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, oraz obserwację. Są one dla mnie wielką motywacją oraz nagrodą.
W wolnych chwilach staram się odwiedzać Was wszystkich :)

ps. komentarze z linkami zazwyczaj trafiają bezpośrednio do spamu, więc ich nie zostawiajcie. Nie martwcie się, trafię do Was :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...